כשהצלם הופך את האולם ליפה יותר

איך צלם יכול להפוך כל אולם אירועים ליפה יותר?

אי אפשר להתכחש לזה: צילום תמונות משכנעות ומרשימות של אירועים, הוא אתגר שאותו צריך להניח לביצוע של המקצוענים בלבד. אחרי הכול, צלם מיומן ויצירתי יכול להפוך כל אולם אירועים ליפה יותר, והוא יודע לתעד את האירוע כך שהוא ייראה הרבה יותר מרגש מכפי שהוא היה באמת.

התמונות משקפות את הרגעים הבלתי נשכחים מהאירוע, וכשאתם מסדרים את אלבום התמונות של האירוע שלכם, אתם לא בטוחים אם אתם והצלם הייתם באותו אולם. כי המיומנות המקצועית של הצלם והבחירה שלו את זוויות הצילום הנכונות, היא שמאפשרת לכם להתרפק על הזיכרונות מהאירוע שלכם, עוד שנים רבות אחרי שהוא הסתיים.

הזיכרונות לא הולכים לאיבוד אם זוויות הצילום יצירתיות

צלם אירועים מקצועי יודע לצלם תמונות מאלפות שמתעדות את האירוע כך שאולם האירועים בו ערכתם את האירוע ייראה הרבה יותר מואר, גדול ומרווח מכפי שהוא. כשכולם יושבים מסביב לשולחנות, הצלם בוחר זוויות צילום יצירתיות כדי להשיג מגוון רחב של תמונות.

הוא בוחר זוויות מעניינות ונקודות צילום מיוחדות כך שהשולחנות נראים מעוצבים ויוקרתיים, והאוכל נראה מגרה הרבה יותר. כדי שהתמונות יהיו מעניינות, חשוב לבחור זוויות מעניינות, ואם יש סידורי פרחים על השולחן, אפשר לצלם ביניהם.

אל תפחדו להיות מקוריים, אם הצלם שלכם חושב מחוץ לקופסת המצלמה

אם קבלת הפנים נערכת בגינת אולם האירועים, אפשר לצלם חלק מהתמונות דרך חלונות האולם, כך שנראה שיותר אורחים הגיעו לאירוע. זוהי נקודת מבט חיצונית המעניקה תחושה מרוממת יותר של היום החשוב שלכם.

בעוד שרוב הצלמים מצלמים את אותן תמונות שוב ושוב, כולל לחיצות הידיים של בעלי השמחה בקבלת הפנים, הגיע הזמן לבחור תמונות מקוריות יותר. שלא לומר מצחיקות ומהנות.

במקרים רבים, מארגני האירוע רוצים לתעד רק לחיצות ידיים, חיבוקים, נשיקות וחיוכים. זה עובד עם אנשים שלא מעזים לחשוב מחוץ לקופסא, אבל באירוע שלכם אתם יכולים לשדר אופנתיות, וסיפור אחר על אולם אירועים אחר. אם אתם סומכים על הצלם שלכם, הוא יצלם תמונות שישיגו לכם אלפי עוקבים חדשים באינסטגרם.

צלם מקצועי מסתמך על תאורה טבעית ככל האפשר

צלם אירועים מיומן יודע לנצל את התאורה הטבעית באולם האירועים שלכם, ונמנע משימוש בפלאשים מסנוורים. איפה שאפשר, הוא יודע ללכוד את יתרונות התאורה הטבעית, ונמנע מתאורה מלאכותית שגורמת לכל האורחים להיראות מבריקים, ולאולם האירועים להיראות מלאכותי.

אור לא טבעי גורם לתמונות להיראות מבוימות במקום טבעיות, והרגעים החשובים שלכם נראים פחות מרגשים. כשבאמת צריך להשתמש בפלאש, הצלם יודע להשתמש בציוד צילום יוקרתי שמחליף את תפקיד הפלאש. (גם ככה יש בחירה של אטרקציות ואולם לפעמים לפני הכל)

חשוב שתדעו לפני האירוע איך אתם מתכוונים להשתמש בתמונות

כדי לקבל את הערך הרב ביותר האפשרי מתמונות האירוע, חשוב שהצלם ידע היכן אתם מתכננים להשתמש בתמונות אלו: באתר האינטרנט שלכם? באלבום התמונות שלכם? בפוסטים במדיה החברתית? בתמונות מודפסות גדולות שאתם רוצים למסגר לבית או למשרד?

רוב הסיכויים הם, שאם התמונות יהיו מעולות, תרצו להשתמש בהן בכל מקום, אז חשוב לשקול לפני האירוע איפה תקבלו את הערך הגבוה ביותר של התמונות. אם אתם מתכוונים לפרסם אותן תחילה באינסטגרם, הצלם ידע לצלם את אולם האירועים מזוויות רחבות יותר, כדי להשיג את הרושם של אולם אירועים ענק.

אם אתם מתכוונים להדפיס תמונות להצגה בבית או במשרד, או לעצב אלבום תמונות מיוחד, הצלם יתכנן בהתאם את זוויות הצילום שלו.

מתקשים למצוא את הצלם הנכון לאירוע שלכם?

תוכלו להתייעץ עם צוות האולם אם יש להם איש מקצוע שהם מעסיקים כצלם הבית. הם יכולים להמליץ לכם על מספר צלמים מעולים עימם תוכלו להיפגש ולהתייעץ. אחרי הכול, זהו גם האינטרס של בעלי אולם אירועים, שהמקום שלהם ייראה הכי טוב שאפשר.

 

אהבתם?

תגיבו?

© כל הזכויות שמורות לפוטוחן 2018 | לבלוג האתר

גלילה לראש העמוד