צילום מגנטים לאירועים

מאות אלפי אירועים בעשור, הפכו את צילום המגנטים לא רק לאחת מהאטרקציות המובילות ביותר, שתוכלו לספק לקהל שלכם, אלא לאטרקציית חובה. כולם מחכים להם, ומחפשים את הלוח הלבן, מחפשים את צלם המגנטים, ונהנים מכך, שאוטוטו, בעוד מספר דקות ממש, יוכלו להתהדר בתמונה העדכנית ביותר שלהם. בשוק ישנם אלפי נותני שירות בתחום, איך תדעו, שצלם המגנטים שלכם נמצא בליגה של המקצוענים? וכיצד צילום מגנטים תורם לאירועים עסקיים?

צלם- שמתמחה בצילום מגנטים

צילום מגנטים, שונה מהצילום הקלאסי, הציוד שונה, חומרי הגלם, והעבודה מאחורי הקלעים, הכוללת עיבוד, הדפסה, מסגור, חיתוך והפקת אלפי תמונות איכותיות מדי ערב.
תוכלו לצפות בתמונות אלו באתרים רשמיים או בדפים עסקיים ברשתות החברתיות, ולראות האם מדובר על תמונות פורטרט בלבד, או אף תמונות אווירה, ריקודים, אפקטים של שחור ולבן ועוד.

עיצוב מסגרות מותאם אישית

צילום מגנטים לאירועים כולל גם עיצוב דקורטיבי למסגרות התמונה, עיצוב, שממתג את האירוע שלכם, ויזכיר לנוכחים, היכן צולמה התמונה. צלם מגנטים איכותי מציע שפע של מסגרות ברמת הגרפיקאית הגבוהה ביותר, ובהתאמה אישית, כאשר לכל אירוע קיימות סדרות של מסגרות ייעודיות.
מסגרות לבר מצווה, מסגרות לבת מצווה, לבריתות, חתונות וכמובן אירועי חברה.

המלצות- מפה לאוזן

אחת הדרכים להתרשם מתוצרי צילום מגנטים מקצועי היא פשוט לפגוש את הלקוחות, שכבר נהנו מהשירותים של בעל המקצוע. המגנטים נשארים כמזכרת על המקרר או הדלת, ורק הזמן יוכל לגלות אם המדפסת, שבה בחר צלם המגנטים איכותית, ומבטיחה, שהתמונות לא ידהו.

בדרך כלל, לאחר שנה- שנה וחצי ניתן לראות הבדלים בין תמונות, שהודפסו במדפסות איכותיות לעומת תמונות, שהודפסו במדפסות פחות איכותיות. תווי הפנים נהיים מטושטשים, התמונה נראית ישנה, ואתם נאלצים להיפרד מזיכרון מתוק וחשוב. אם פגשתם צלם מגנטים איכותי באחד מהאירועים, והתמונות, שצולמו נראות חדישות גם לאחר 3 שנים, כן 3 שנים! תמיד תוכלו לצלצל אליו בטלפון קטן המצורף מחוץ למסגרת, ולהזמין אותו גם לאירוע שלכם.

צילומי התדמית באירועים עסקיים

זה לא מכבר, שצילום מגנטים לאירועים עסקיים תופס תאוצה, רבים רואים בו כהזדמנות להעשיר את ארסנל התמונות המקצועיות שלהם ולבצע בהן שימוש חוזר ברשתות החברתיות וכמובן כתמונה בצ'ט העסקי או בכרטיס העובד. אחרי הכל, לא בכל יום נקראת בדרכם של עובדים חרוצים ועסוקים הזדמנות לצילומים מקצועיים, כשהם נמצאים במיטבם. מלבד זאת, עסקים רבים, נהנים להשכיר שירותי צילום מגנטים לאירועים, כי מדובר על אטרקציה, שממתגת אותם, ומוסיפה לאירוע הילה של יוקרה.

מחלקות כח האדם והמנכ"לים מודעים לכך, שהמצולמים בכנסים המקצועיים שלהם, יפזרו את התמונות בכל מקום ברשתות החברתיות, ויעצימו בכך את התפוצה העסקית שלהם.

בצילום מגנטים לאירועים עסקיים, המסגרת מותאמת עלפי צבעי הלוגו והסלוגן של החברה.

יצירת קשר מהירה

גלילה לראש העמוד