צילום בת מצווה

אומרים, שנערות מתכננות את בת המצווה שלהן לפחות מאז שהיו בגן. ההתרגשות סביב האירוע, ההזמנות להיות במרכז, המעבר מתקופה של ילדות לתקופה של בגרות וקבלת אחריות, וגם השינויים האישיים, שמגיעים עם הזמן. כל אלה, הופכים את גיל 12 למרגש במיוחד. אחת הדרכים להנציח את המאורע המשמח היא כמובן אמצעות צילום בת מצווה. אילו חבילות צילום בת מצווה קיימות ומה הן כוללות?

בדומה לאירועי חתונה, המתאפיינים בצילומי אווירה מקדימים, ניכר כשני העשורים האחרונים יותר ויותר נערות מבקשות לעצמן חוויה דומה. השהיה בטבע, ההזדמנות להתלבש בבגדים יפים, להתאפר ולהתגנדר, להפוך לכוכבת ליום אחד, משמחת אותן מאוד, ומביאה ציפייה ותקווה גדולה.

ישנן נערות, שמתכננות צילומי בת מצווה שנה ושנתיים מראש, כאשר הן מחפשות לעצמן לוקיישן מתאים, מתייעצות עם חברות, מקבלות השראה דרך צילומים, שפורסמו ברשתות החברתיות, ונהנות לבנות בראשן את החלום.

חבילת צילום בת מצווה כוללת בוק אישי עשיר בתמונות איכותיות ומקצועיות, שמנציחות את החלום, שהפך למציאות.
כצלם מקצועי, אדאג להביא את כל הציוד, שמקסם את אור השמש והנוף, בין אם מדובר על רפלקטורים, מטריות, חצובות ועוד. חבילת צילום בת מצווה כוללת תמונות אווירה ותמונות פורטרט, ולכל סגנון אתאים את העדשה הנכונה.

לאחר צילום בת מצווה מקצועי, שנערך בסמוך לאירוע, אדאג לערוך את התמונות, כך שתוכלו להקרינן על מסכים בעת האירוע באולם, בגן או בכל מקום, שתבחרו.
ניתן לשלב בחבילת צילום בת מצווה, גם את תילומי האירוע עצמם, כמובן בתיאום ציפיות מראש.

רעיונות מדליקים לצילום בת מצווה

על מנת להפוך את צילום בת מצווה למרתק במיוחד, מומלץ להתאבזר מספר פריטים: שיהפכו את התמונות למעניינות, מרתקות, וכאלו, המצליחות לספר סיפור ללא מילים.

שילובים של בועות סבון בכל הגדלים, יוצרים אפקט יוצא מן הכלל, שנשאר רלוונטי לשנים.
זרי פרחים טריים או מלאכותיים, שמעניקים הילה של יוקרה ואצילות לכלת בת המצווה.
בלוני הליום צבעוניים- כל כך קלאסי, ועדיין כל כך פשוט, ניתן ליצור שפע של פריימים מדליקים עם הבלונים, להתכתב עם תמונות מפורסמות, ולבצע עריכות מיוחדות.

קישוטי נייר, קונפטי, אותיות- כל אלה נהדרים, ומוסיפים המון לצילומים, אך כצלם מקצועי, אני מקפיד, שיעשו במתחם מוגדר תוך שמירה על ניקיון המקום.

פרחים- פרחים ועלי כותרת מוסיפים המון לצילומים ולתמונות.
כנפיים, כתרים- כל אלו יוצרים הילה קסומה, ומוסיפים המון לתמונות, הרי אמרנו, שצילום בת מצווה הוא סוג של הגשמת חלום,

כתרים לבנים, כסופים ומוזהבים, יוסיפו המון!
חיות המחמד- צילום בת מצווה קסום במיוחד, משלב את החברים הטובים ביותר שלנו, הלו הן חיות המחמד, זה הזמן לשלוח את הלברדור למספרה, לקנות לחתול סרט, ולהכין אותם לצילומים.

יצירת קשר מהירה

גלילה לראש העמוד