צילום בר מצווה בחיפה

בניגוד לבנות, פחות מתכננים צילום בר מצווה, שעד לפני שנים בודדות, הסתכם בתמונה אחד עם פוזה מאוד ספציפית, חליפה וחיוך ביישן. כיום, עם עידן הרשתות החברתיות, מצלמות הסמרטפון המקצועיות, והצורך לתעד כל רגע בחיים, גם בני הבר מצווה מעוניינים בסשן צילומים משלהם. במה שונה צילום בר מצווה מצילום בת מצווה? ואילו רעיונות מדליקים ניתן למצוא?

צילום בר מצווה בחיפה – מקום לביטוי עצמי

נערים רבים, רואים את צילום בר מצווה כמקום לביטוי עצמי. זו ההזדמנות שלהם להכניס את הזרים לעולמם, להוציא אל החוץ את האהבות ואת התחביבים שלהם, ולאסוף כמה תמונות, שבוודאי ישמשו כקלף מנצח מול בנות המין היפה.

ולכן, כצלם, כאשר אני ניגש אל צילום בר מצווה, אני משוחח עם חתן השמחה, מברר מה נכון עבורו? מה הוא אוהב? איך היה רוצה "לצאת" בתמונות? מה הוא פחות אוהב? וממה כדאי להימנע? תיאום הציפיות חשוב מאוד להצלחת התהליך, כי למעשה, זו הפעם הראשונה, שהנער נעמד מול מצלמה, באופן רשמי, והצורך לעשות "פוזות", "לדגמן" עשוי להיות מביך במיוחד. בדיוק ממצבים אלו אני מעוניין להימנע.

צילומי בר מצווה- אבל לא כמו צילומי בר מצווה.

לאחר שהבנו את הצרכים והרצונות, אנחנו מחפשים אחר לוקיישן, שיכול למקסם את הבחירה. אחת הבקשות הנפוצות ביותר כשאני מקבל לצילום בר מצווה היא- שזה לא יראה כמו צילום בר מצווה, בטח לא מה שקורה בחיפה, הנמל בחיפה לא תמיד מתאים לנערים, אולי יותר לחתנים. על פניו יש פה ניגוד, אך לא כך הדבר. נראה כי, המעמד באמת יוצר מבוכה בקרב חתני השמחה, והתפקיד שלי הוא להפיג אותה. (אגב, בחירה נוספת טובה היא הגנים הבהאים בחיפה)

בשלב הבא, אנחנו בוחרים את הלוקיישן בהתאם לקונספט:
אלו יכולים להיות צילומים אורבניים מגניבים במרחב מודרני, הכולל ציור קירות, מרחב עירוני סואן ושוקק ועוד.
אלו יכולים להיות צילומים בניחוח יוקרתי על יכטה או בסביבות של יכטות, בסגנון עיירות נופש עם חליפה לבנה, וחולצה צבעונית בגוון אחיד, משקפי שמש ושעון יוקרתי.

ישנם בני נוער, שמעוניינים בצילומים סביב התחביבים שלהם, וזה בדיוק המקום להביא את האוזניות, ואפילו הלופר או מערכת המוזיקה, כלי הנגינה, ובמיוחד גיטרה, כדי להכניס קצת טאצ' אישי לאווירה.

לאוהבי הכדורסל, הכדורגל ולעוסקים בענפי הספורט השונים, צילום בר מצווה הוא הזדמנות להחצין דווקא את הצד הזה, איכשהו הצילום במדי הקבוצה, תמיד מצליח להביא לאווירה נינוחה ומשוחררת, ומוציא את הטוב ביותר בתמונות.
ישנם בני נוער, אשר מבקשים, שצילום בר מצווה יתמקד בטקס הדתי. כצלם מקצועי, אני מגיע עם כל הציוד הנדרש, ומוודא, שהתמונות המרגשות באמת, הנגיעה בכותל, הנחת התפילים, קריאת הדרשה והחיבור המשפחתי מצולמים באופן ברור, ומשאירים מזכרת מכובדת ויפה מיום מרגש במיוחד.

יצירת קשר מהירה

גלילה לראש העמוד