צילום ברית

ברית, אירוע קטן וכה מרגש, המבשר על הצטרפות הרך הנולד או הרכה הנולדת למשפחה המורחבת. זה הזמן להפגיש את כולם ולציין את האירוע המשמח באוכל טוב, ריקודים וכמובן צילומים.
צילום ברית, בשונה מאירועים אחרים, מאפשר "לתפוס" יותר רגעים של רגש, הבעות פנים מלאות עומק ולקרב בין הנוכחים. מדוע כדאי להשקיע בצלם מקצועי לצילום ברית?

הזמן של האורחים שלכם שווה לכם יותר

פעמים רבות, ובמיוחד כאשר מדובר באירועים קטנים, צילום ברית נראה כמו משימה או פעולה, שיכול לבצע קרוב משפחה עם מצלמת טלפון חכם או מצלמה ביתית. ישנם בעלי שמחה, שממש מבקשים ממישהו ספציפי לנוע עם מצלמה וצלם את הנוכחים, לא רק שעניין זה עשוי להיתפס כסוג של חוצפה, אלא אף עשוי לגרום לאי נוחות. הזמן של האורחים שלכם שווה לכם יותר, וכל אורח הוא מיוחד. צילום ברית מאפשר לכם לקבל תמונות מקצועיות באיכות מעולה ובעלות של מאות שקלים בודדים בלבד.
ולו רק בשל היקף האירוע ( בדרך כלל מדובר באירועים קטנים בני עשרות עד 100 מוזמנים).

לתעד את הרגעים הטובים ביותר

השמחה סביב הלידה המוצלחת, והכניסה למשפחה של קרוב או קרובה חדשים, מקרבת לבבות. זה הזמן להתעדכן ולעדכן, לצחוק ביחד, לבחור את הארוחה בבופה, ובעיקר להשלים פערים ולהשתחרר. בסיטואציה זו, מקומה של המצלמה חיוני ביותר. הצלם הוא דמות אובייקטיבית, אדם בתפקיד, ברוב המקרים, המוזמנים יחפשו אותו, ייזמו את הצילום, ואפילו ייבמו אותם בעצמם. לא מכבר, ראיתי באירועי צילום ברית, משפחות וחברים, שמבקשים צילום של הרמת כוסית, חיוך לאותו צד, או חיבוק משותף, זה כל כך נחמד ונעים, שהאווירה משוחררת, והחוויות הטובות ביותר, פשוט זוכות להיות מונצחות.

יש מקום לרגש

המשפט "נתראה בשמחות" כנראה נאמר על בריתות. כידוע, זוהי תקופה מאתגרת מאוד להורים הצעירים, שחוו שינוי משמעותי בהרכב המשפחתי ולמרות זאת, ניכר שהשהיה עם המשפחה מקלה ומטיבה עם רבים, ובעיקר עם יוזמי ובעלי השמחה.
בברית הדגש ניתן על אווירה, פחות על אפקטים ואקסטרים. ולכן קל יותר לתפוס הבעות פנים מלאות עומק ורגשות של התעניינות, שמחה, כמיהה, דאגה, אכפתיות אמתית ואהבה. צילום ברית, מאפשר לתפוס בדיוק את הרגעים הללו ולתת להם משמעות רחבה יותר.

תמונות מקצועיות לרך הנולד

בשנים האחרונות אנו רואים יותר ויותר זוגות, שמבקשים צילומי "ניו בורן" לרך הנולד, צילומים, שנערכים בדרך כלל בסטודיו עם אביזרים רכים. הולד נמצא בתוך סלסלה ועטוף בסריג. צילום ברית, מאפשר לצלם את הרך הנולד בבגדי "חתן האירוע" בגדים יפיפיים ומתוקים, רשמיים וחגיגיים, שיישארו למזכרת ארוכת שנים.
לסיכום, צילום ברית מקצועי הוא אחת מהמתנות האיכותיות ביותר באירוע שלכם, העניקו לעצמכם הזדמנות להנציח את הרגעים החשובים.

יצירת קשר מהירה

גלילה לראש העמוד