כיצד עוזרת לנו הסרת רקע מתמונה

פתרון מצוין לאתרי מסחר אלקטרוני

גם אם אנו לא ממש רוצים בכך, העולם של היום מצריך אותנו ללמוד להתעסק עם תוכנות שונות. בין אם אנו אנשים פרטיים שרוצים להציג תמונה בצורה מסודרת ואיכותית יותר לחברינו או לקרובי המשפחה שלנו, ובמיוחד אם אנו בעלי אתר מסחר אלקטרוני שרוצים להציג ללקוחות הפוטנציאליים תמונות בגודל הנכון בצורה ברורה ובכך לסייע לאתר שלנו למכור, תוכנה של הסרת רקע מתמונה בהחלט יכולה לעזור, ולכן צריך ללמוד עליה.

אך חשוב להבין שלא תמיד צריך לחשוש מזה שיש הרבה מה ללמוד כשרוצים לתפעל תוכנה שמציעה אפשרות נהדרת להסיר את הרקע הלבן של התמונה. תוכנה איכותית תהיה כזו שתציע פתרון מעולה לאתרי מסחר אלקטרוניים בזכות כך שבעליהם, או אלו שמתפעלים את האתר, ייהנו מעבודה נוחה ולא מסובכת, שהתוצאה שלה תהיה תמונת מוצר ברורה והצגה של התמונות בגודל הטוב ביותר כדי לתרום גם לקידום בגוגל.

התוצאה שתספק כל אתר רציני

להבדיל מבעבר הרחוק, בעיקר של ימי תחילת האינטרנט, אנו רואים עד כמה מוצגים לנו אתרי מסחר מרשימים מאוד. היום בעלי אתרים כאלו מבינים שהם חייבים להתאמץ מאוד אם הם רוצים למשוך אליהם לקוחות פוטנציאליים רבים, שלא רק שיביטו בתמונות ובדפי המוצר, אלה גם ירכשו מוצרים רבים ומגוונים. לכן הסרת רקע מתמונה היא דבר חשוב, ואם ניתן לעשות אותה באמצעות תוכנה רצינית, הרי שאין מה לוותר על כך. 

אם מדובר על תוכנה שחותכת את הרקע הלבן מהתמונות, ובכך מבליטה את מה שבאמת יש להציג בתמונה, הרי שהגולשים רואים תצוגה גדולה וברורה יותר של המוצר (גם בדפי הקטגוריות של המוצרים), ודבר זה חשוב מאוד. בנוסף, תוכנה כזו גם יודעת להמיר בין פורמטי תמונה שונים, כדי שניתן יהיה גם להפחית את משקל התמונה ולעשות בה שימוש גם במערכות מסחר אלקטרוניות שלא תומכות בפורמטים מסוימים.

סיוע בהתמודדות מול אתרים מתחרים

נראה כי לא צריך לספר יותר מדי על התחרות הרבה שאיתה מתמודדים בעלי אתרי מסחר אלקטרוניים בימים אלה. העולם של היום הוא דינאמי מאוד, ובמיוחד כך הדבר כשאנו מדברים על עולם האינטרנט ועל המסחר בו. לכן חשוב לדעת שמהלך נכון וקל של הסרת רקע מתמונה יכול לסייע רבות גם אל מול התחרות המאוד קשה שמולה עומדים בעלי אתרי מסחר רבים הן בארץ והן בכל רחבי העולם.

בזכות המרה של תמונות גדולות מאוד לגודל מרבי ברמת פיקסלים סבירה, ניתן להעלות לאתר מסחר אלקטרוני תמונות שימנעו ממנו להיטען לאט ובכך להבריח את הגולשים לאתר מתחרה או אף לפגוע במהלכי הקידום של האתר במנועי החיפוש. חשוב גם להדגיש כי שיפור תצוגת התמונה מציע לגולשים שמחפשים מוצרים שונים חוויית חיפוש ברורה ונוחה יותר, כך שגדלים הסיכויים שהם אכן ירכשו מוצר שמוצג בצורה טובה יותר. 

 

אהבתם?

תגיבו?

© כל הזכויות שמורות לפוטוחן 2018 | לבלוג האתר

גלילה לראש העמוד